Ich spoločný život bol naozaj dlhý. Dnes sa ľudia rozvádzajú po pár rokoch a rozchádzajú sa po pár mesiacoch. Tento pár je dokonalou ukážkou toho, že láska môže existovať. Dokladá to fakt, že spolu boli naozaj dlhú dobu, a to po celých 75 rokov. Štatistika sa v tomto smere nevedie, ale rozhodne je treba povedať, že sa jedná o unikátny vek a podobných párov na svete celkom určite veľa nebude. A ak taký nájdeme, aj u neho sa bude hovoriť o príklade veľkej lásky.

Nielen, že spoločne prežívali krásne veci. Vyzeralo to, ako by boli niečím spojení. Ako keby Alexander a Jeanette zdieľali všetko dobré i zlé. Príkladom bolo Alexandrovo zranenie, ktoré mu spôsobilo obmedzenú pohyblivosť a problémy s bedrami. Za pár dní sa priťažilo aj jeho žene. A práve to bol dôvod, prečo sa radšej vybrali do nemocnice. Bolo to zvláštne, ale ukazovalo to na ich prepojenosť a to, že je naozaj spája nielen veľká láska, ale možno aj niečo nadprirodzené.

Ich zdravotné problémy vyústili až v to, že museli navštíviť nemocnicu, kde boli hospitalizovaní. Nemohli byť od seba a tak sa rozhodli nielen pre spoločnú izbu, ale aj pre spoločnú posteľ. V tú chvíľu už všetko nasvedčovalo tomu, že Alexander má len pár dní. Na základe toho mu Jeanette povedala, nech na ňu chvíľu počká, že na onen svet pôjdu spoločne. Síce to znie morbídne, ale obaja presne vedeli, čo bude nasledovať.

Dôkaz ich lásky je tiež v tom, že obaja zomreli v spoločnú noc. A keďže zdieľali aj rovnakú posteľ, zomreli tak, ako chceli. Vedľa seba. A to v spánku. Aj to jasne potvrdzovalo ich lásku. Tá už na našom svete síce neexistuje, ale ak je skutočne nebo, tak si môžeme byť istí tým, že aktuálne ich veľká láska stopercentne trvá práve na tomtom mieste.

Ich príbeh obletel svet

Ešte v čase, keď patrili medzi jeden z najšťastnejších párov sveta, vzniklo aj video, ktoré jasne ukazuje na to, akí sú spokojní. Pozrite sa na jeden z veľmi zaujímavých príbehov, ktorý sa týka lásky a manželstva. Nech vás video nižšie inšpiruje.

Pokiaľ sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov. Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂