Mnoho ľudí vám povie, že naozajstná láska neexistuje. Že je to niečo, čo je vymyslené a že realita je úplne iná. Je ale nutné povedať, že je to hlavne preto, že im vzťah nevyšiel a oni dokonalú lásku nedokázali nájsť…

Keď sa však rozhliadneme po svete, tak musíme jasne povedať, že niečo ako dokonalá láska existovať môže. Je mnoho príbehov párov, ktoré sa milujú a milovali po celý život. A tu je príbeh jedného, ktorý tieto slová len potvrdzuje.

Alexander a Jeanette boli už od doby svojho detstva veľmi dobrými kamarátmi. Poznali sa zo susedstva a trávili spoločne veľa času. V čase útleho detstva ešte netušili, že to budú práve oni, o kom sa bude písať ako o príklade dokonalej lásky. Najprv boli priatelia a ako postupne vyrastali, začínali spolu chodiť. A práve to bola chvíľa, kedy sa môže začať hovoriť o zrode ich veľkej lásky. V tej dobe boli ako jeden z mnohých párov, ktorí skúšajú šťastie v láske. Im to ale na rozdiel od ostatných vydržalo.

Nielen, že spolu chodili. Všetko im klapalo a tak sa rozhodli sa zobrať. K tomu došlo v roku 1940. ich svadba nebola ako akákoľvek iná. Oni ju brali veľmi vážne. A to predovšetkým svoje sľuby, ktoré boli spojené s tým, že si budú každý deň oporou a že jeden s druhým vydrží až do jeho smrti. V tom čase asi ešte netušili, ako pravdivé toto vyjadrenie je a bude. Nakoniec sa ukázalo, že svoje sľuby splnili do bodky. Nesmieme však predbiehať. Sme v čase ich manželstva, ktoré bolo veľmi spokojné. Ako by aj nie, keď sa dobre poznali a tiež sa veľmi milovali. Každý deň trávili spoločne a každý deň im ich okolie závidelo veľkú lásku.

Pokračovanie na ďalšej strane …