Naše znamenie zverokruhu nás sprevádza celým životom a či už chceme, alebo nie, odráža sa na našej povahe i osobnosti viac než by sme si kedy mysleli. A práve u žien je tento aspekt ešte viac zaujímavejšie, pretože priamo úzko súvisí aj s ich príťažlivosťou…

Ako je možné, že niektoré ženy, hoci neoplývajú prílišnou atraktivitou, sú pre mužov príťažlivejšie, než krásky na prvý pohľad? Astrológovia v tom majú jasno, a dokonca predstavili tri znamenia zverokruhu, ktoré sú pre mužov ako magnet.

3. miesto – Váhy
Ženy Váhy sú od prírody inteligentné a aktívny bytosti. Akonáhle sa dostanú do problémov či ťažkej situácie, zachovávajú si vždy chladnú hlavu a správajú sa ako pravé dámy. Sú si vedomé svojej krásy, a tak k nej aj pristupujú – milujú elegantné a pohodlné oblečenie, ktoré vyzdvihne ich postavu, záľubu majú v drahých parfumoch a šperkoch. Radi sa obklopujú drahými a luxusnými vecami. Aj napriek tomu sú to oddané partnerky, ktoré z času na čas radi flirtujú aj s niekým iným. Pri flirte však zostáva, nikdy by totiž svojho milého nepodviedla.

Pokračovanie na ďalšej strane …