Tomáš Plekanec (36) síce nechtiac, zato poriadne napálil Jaromíra Hanzlíka (70) s režisérom Jiřím Adamcom (70). Kvôli nemu sa jeho stále ešte manželka Lucie Vondráčková (38) nemôže dostaviť ako hlavná hviezda na slávnostnú premiéru ich filmu Leto s gentlemanom…

V rámci rozvodu podal Plekanec na Vondráčkovú žalobu, na základe ktorej boli obom ich deťom – Matejovi (7) a Adamovi (3) – odobrané pasy. Lucia je teda s deťmi nútená zotrvávať v Montreale. “Nedá sa s tým nič robiť. Lucii je to strašne veľmi ľúto, praje všetkým príjemnú zábavu a filmu šťastie a posiela na premiéru za seba svojich rodičov, “povedala pre Aha! Jana Šafářová z distribučnej filmovej spoločnosti Bioscop.

“Je to naozaj mrzuté, pretože Luckin herecký výkon je vo filme vynikajúci a na premiére by bola za hviezdu,” podotýka Adamec, ktorý film točil podľa Hanzlíkového scenára. Luciu s filmom ale spája ešte oveľa viac než herecký výkon. V čase, keď sa Leto s gentlemanom točilo, s Plekancom prežívala ich manželskú krízu. Nasledovala žiadosť o rozvod. A aby toho nebolo málo, Lucina rola vo filme zodpovedala životnej skutočnosti.

Pokračovanie na ďalšej strane…