Avril Lavigne pred dvanástimi rokmi zomrela. Bolo to zrovna na vrchole jej slávy, medzi nakrúcaním jej druhého a tretieho albumu. Nahrávacia spoločnosť ale chcela všetko ututlať, a tak najala jej klon – dievča Melissu…

 

 
Aspoň taká je šialená teória brazílskych fanúšikov, ktorí si myslia, že Avril je po smrti a počúvajú už hlas inej speváčky. Podľa mnohých konšpiračných teórií totiž pravá Avril zomrela za záhadných okolností okolo roku 2005. Väčšina piesní z jej tretieho albumu už bola naspievaná, ale hudobné štúdio vraj potrebovalo tvár a niekoho, kto by vystupoval na koncertoch a červenom koberci. A tak najali herečku Melissu Vandella.

Fanúšikovia si napokon všimli, že Avril z ničoho nič zmenila štýl. Skončila doba, keď v klipoch pobehovala rebelka s ružovými vlasmi, v tielku a nohaviciach. V songu Hello Kitty sa zrazu objavila iná Avril. Vyzerala ako z japonského fetiš, oblečená do podväzkov, ružovej sukienky a rukavičiek. Fanúšikovia boli zmätení.

Od tej doby sa tiež na červenom koberci objavovala Avril v slušných šatách a sukienkách. Kým neprišla lymská borelióza. Tá speváčku upútala dlho na lôžko a vyše roka o nej nebolo počuť. A vlastne od tej doby sa Avril Lavigne odmlčala a nič zásadné nevydala.

Čas od času dá na Instagram novú fotku alebo vystúpi v televízii. Podobné konšpiračné nápady sa objavili. Fanúšikovia takto “pochovali” Beyoncé, Eminema alebo Paula McCartneyho.